Papier odchodzi do lamusa. Sudoku Challenge

Gazeta, czasopismo. To już przeszłość.

Obecnie rozwój techniki, komputerów jest ogromny, często papier, ołówek i gumka odchodzą w zapomnienie. Młodzi ludzie, wręcz można powiedzieć, że ich nie znają. W zamian na ekranie swojego komputera, możesz zagrać w słynne sudoku. Ale jak to? A tak, rynek zalewają coraz częściej gry, aplikacje komputerowe przenoszące wersje papierową starych dobrych łamigłówek, quizów w świat wirtualny. Dobrym przykładem jest Sudoku Challenge.

Już znasz? Znasz Sudoku Challenge?

Pewnie, prawie każdy zna, może nie na ekranie komputera, telefonu, ale na pewno widział w starej formie. Zasady pozostały niezmienne, dodatkowo gacz nie musi się obawiać, że zabraknie kolejnego diagramu. Program został wyposażony w algorytm tworzenia nowych plansz. Użytkownik ma jeszcze jedną ważną możliwość, sam może zdecydować o poziomie trudności wybieranych plansz.
Teraz tylko usiąść wygodnie, włączyć muzykę dla relaksu, a Sudoku Challenge zawładnie Twoim umysłem. Nie wierzysz, możesz sam wypróbować. Obecnie gra jest szeroko dostępna na rynku komputerowym. Może i Ty zostaniesz kiedyś znanym mistrzem Sudoku.