Nie tylko 9 na 9. Sudoku samurai online

Wszystko się zmienia, ludzie się zmieniają, świat się zmienia, co za tym idzie, także stare dobre gry, łamigłówki ulegają przekształceniom. Świat papierowy zostaje przeniesiony do świata wirtualnego. Spójrzmy w stronę sudoku.

Sudoku samurai online

Stare dobre, standardowe sudoku to plansza składająca się z kratek 9 na 9, podzielona na mniejsze podkwadraty (3 na 3), w którym rozmieszczamy cyfry od 1 do 9, tak by nie powtarzały się w żadnym wierszu, kolumnie, a także i podbloku. Skomplikowane, może nudne.
Pewnie, ktoś pomyślał, dlaczego ma być tak monotonnie? Wszystko może ewoluować, a my dzięki temu możemy zagać w Sudoku samurai online. Czym, się różni, zasady pozostają niezmienione, tylko układ planszy uległ przekształceniu. Pojawia się pięć kwadratów połączonych ze sobą w kształt litery X. To nie tylko wersja papierowa, ale także możliwość wirtualnego zagrania w grę. Możemy usiąść wygodnie i za pomocą klawiatury i myszy wpisywać wybrane cyfry.

Rynek oferuje także inne warianty, jak sudoku kinoku, sudoku trójwymiarowe, sudoku nieregularne, a nawet sudoku na większej planszy. Możliwości jest wiele, każdy może zdecydować na co ma ochotę.