To prawdziwy Gothic MMORPG w końcu się doczekaliśmy.

Nie wiem, czy wiesz, ale Gothic to gra kultowa, która ma ponad 18 lat. Wychodziły do niej różne mody, dodatki, ale i wychodziły również gry multiplayer MMORPG. Jednak nigdy nie mogliśmy doczekać się takiego Gothic. Dlaczego? Ten gothic mmorpg jest, połączony z kultową grą Metin2 w połączeniu czego wyszedł, Gothic MMORPG multiplayer z innymi graczami. Działa on bardzo podobnie do Metin2 jednak postacie i wiele innych przygód dzieje się wraz z bezimiennym i w jego świecie. Brzmi zachęcająco? To czytaj dalej.

Gothic MMORPG.

Axyl MMORPG, który właśnie tak się nazywa, wystartował, już 18 września 2021 roku. Ten projekt spełnił wszystkie wymagania, ale i chęci zagrania w te dwie kultowe gry połączone w jedność. Każdy nowy projekt rządzi się swoimi prawami i tutaj jest tak samo. Doczekaliśmy się Gothic, który został połączony z grą Metin2. Większość fanów Gothic, jak i Metina2 właśnie na to tylko czekała i wreszcie się doczekała, w ów grę można zagrać już jak informuje, nas strona grywalnia.pl

Pierwsze wrażenia.

Gdy pierwszy raz usłyszałem o tym serwerze i zakładając, tam konto nie spodziewałem, się, że będzie on tak zrobiony nic dokładnie o nim nie wiedziałem, choć po paru dniach odkryłem wiele miejsc ciekawych rozwiązań ulepszeń działających na zasadzie metina. Jestem wielkim fanem Gothic, ale i Metina to były moje pierwsze dwie gry, w które zagrałem kiedykolwiek i dlatego też moje wrażenie po kilku dniach grania w tę grę są bardzo pozytywne. Wiem, do czego co służy, i widać, że projekt został przygotowany w każdym stopniu, dlatego też oceniam ów projekt na strzał w dziesiątkę.

Serwer ten bardzo inspiruje się na grze Metin2. Jest to też i ta cecha, która dzieli wszystkich graczy. Z jednej strony można to kochać z drugiej jednak nienawidzić. Jednak jestem zdania, jeżeli jesteś fanem obu gier albo tylko jednej warto dać temu serwerowi wielką szansę i trochę pograć w Axyla MMORPG https://grywalnia.pl/wpisy/axyl-gothic-online-mmorpg-multiplayer-recenzja.

Axyl serwer z prawdziwego zdarzenia i na poziomie.

Serwer ten do gothic mmorpg jest naprawdę stworzony z prawdziwego zdarzenia, ale jest również na bardzo wysokim poziomie. Wiele elementów zostało zaciągniętych z Metina, ale i z Gothic co też możemy bardziej poczuć się jak w wolnym świecie gry Gothic. Co również daje nam wiele możliwości. Dodatkowo ulepszenia, czy dodawanie różnych umiejętności daje nam wielką frajdę na wiele godzin grania. Serwer ten stoi, wciąż na bardzo wysokim poziomie jest, ciągle aktualizowany spradzany i na razie trzyma się świetnie. Trzeba tutaj wspomnieć, że osoby realizujące ów projekt i za niego odpowiedzialne dodali nowe kuesty, ale i drop z różnych potworów można coś wydropić potrzebne do ulepszeń, czy po prostu bronie. Im dalej idziemy i się zapuszczamy, tym silniejsze potwory możemy, spotkać. Gra wygląda jak Metin w wydaniu Gothic. Tym jest właśnie gothic mmorpg.

Podsumowanie.

Jeżeli i chcesz, dowiedzieć się trochę więcej o tej grze spróbuj, sam w nią zagrać, a jeżeli chcesz, zdobyć jeszcze więcej informacji udaj, się na stronę grywalnia.pl tam dowiesz się o wiele więcej o tej grze! Pamiętaj, zawsze warto, dać szansę projektowi, który zrzesza takie dwie kultowe już gry w jedną ciekawą grę i projekt.